Американських громадян попередили про загрозу терактів у Європі

Американських громадян попередили про загрозу терактів у Європі

Під прицілом терористів – місця скупчення туристів

Американських громадян попередили про загрозу терактів у Європі

Державний департамент США поширив повідомлення, в якому попередив американських громадян про загрозу терористичних нападів у Європі. Американці, які збираються найближчим часом подорожувати до Європи, мають враховувати підвищену небезпеку в регіоні, йдеться в повідомленні. Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на документ, оприлюднений Держдепартаментом.

«Повідомлення про останні терористичні атаки у Франції, Росії, Швеції та Великобританії демонструють, що такі угрупування як ІДІЛ, Аль-Каїда та їхні підрозділи мають можливість планувати і здійснювати теракти в Європі. У той час як місцеві органи влади продовжують операції в боротьбі з тероризмом, Департамент стурбований з приводу можливості терактів і закликає громадян США бути обережними», ─ йдеться на сайті відомства.

Підвищений рівень загрози оголошено до 1 вересня 2017 року.

Екстремісти, як і раніше, зосереджують свою увагу на місцях скупчення туристів, транспортних вузлах, торговельних центрах та адміністративних будівлях, вказано в повідомленні. Окрім того, підвищена небезпека терактів зберігається в готелях, клубах, ресторанах, культових спорудах, парках, освітніх інституціях, аеропортах тощо. Громадян закликають бути особливо пильними в цих і подібних місцях, особливо під час літнього сезону відпусток.

Нагадаємо, на одному з російських телеканалів натякнули на можливість терактів у Франції, які можуть вплинути на результат у другому турі президентських виборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті