В Україну масово прибувають учасники та гості Євробачення

В Україну масово прибувають учасники та гості Євробачення

При оформленні на КПП іноземним гостям надається пріоритет

В Україну масово прибувають учасники та гості Євробачення
фото Facebook Євробачення 2017 в Україні

За останні три доби в Україну прибуло понад 200 учасників та членів команд пісенного конкурсу «Євробачення-2017» із майже 20 країн світу. Про це повідомила Держприкордонслужба України.

Найбільше іноземних гостей прибуває в аеропорти «Бориспіль» і «Київ». Ще одна з команд прибула через автомобільний пункт пропуску «Платонове» в Одеській області.

Пропуск через кордон учасників «Євробачення» прикордонники здійснюють у пріоритетному порядку. У Держприкордонслужбі зазначають, що використовують досвід футбольного «Євро-2012», що проходив в Україні.

Передбачається, що основними пунктами пропуску для учасників та гостей «Євробачення» будуть пункти пропуску в аеропортах ─ на них припаде до 70 % від загальної кількості людей, що прибувають на пісенний конкурс. 20 % користуватимуться автомобільними пунктами пропуску. Ще 10 % гостей та учасників конкурсу очікується на залізничних напрямках.

Як повідомлялося, перші 13 учасників пісенного конкурсу прилетіли до української столиці минулого тижня. Вони прибули з Баку, Лондона, Стамбула і Дубаї.

Як повідомлялося раніше, США також транслюватимуть «Євробачення-2017».

Нагадаємо, букмекерські контори в Європі приймають ставки на переможця пісенного конкурсу «Євробачення-2017». В лідерах поки що Італія, Болгарія та Швеція.

Дивіться, як проходило відкриття фан-зони «Євробачення-2017» на Софійській площі у Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті