Країни ОПЕК погіршили скорочення видобутку нафти – Reuters

Країни ОПЕК погіршили скорочення видобутку нафти – Reuters

Основним драйвером зростання видобутку стала Ангола

У квітні видобуток нафти ОПЕК знизився четвертий місяць поспіль завдяки Саудівській Аравії і скороченню виробництва сировини в виключених з глобального пакту Нігерії і Лівії.

У той же час рівень дотримання угоди групою зменшився до 90% в квітні з 92% в березні, свідчать розрахунки агентства Reuters.

Основним драйвером зростання видобутку ОПЕК у квітні стала Ангола, рівень дотримання угоди якої опустився до 91%, хоча на початку року аналогічний показник перевищував 100%.

Крім того, невелике зростання нафтовидобутку спостерігався в Кувейті і Саудівській Аравії, хоча їх прихильність пакту була найвищою. Незважаючи на зростання виробництва в квітні, Ер-Ріяд сумарно скоротив видобуток на 574 тис. барелів на добу – набагато більше передбаченого обсягу скорочення видобутку в 486 тис. барелів на добу.

Видобуток нафти в Ірані незначно зросла, що суперечить умовам угоди, так як Тегеран – в рамках угоди з ОПЕК – може трохи збільшити обсяг власного виробництва.

Скорочення видобутку в виключених з глобального нафтового пакту Нігерії і Лівії допомогло знизити загальний рівень видобутку групи. Зниження виробництва в Нігерії частково пов'язано з проведенням ремонтних робіт на родовищі Бонга. Видобуток нафти в Лівії знизилася через зупинку виробництва на родовищі Шарара, де вже відновлено видобуток.

У той же час число бурових установок в США збільшується п'ятнадцяту тиждень поспіль, але темпи зростання в квітні знизилися до мінімуму за п'ять місяців через подешевшання нижче $ 50 за барель нафти. У квітні американські бурильники ввели в дію 35 установок проти 60 в березні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло