Microsoft представив новий ноутбук Surface Laptop

Microsoft представив новий ноутбук Surface Laptop

Чого слід очікувати у відповідь від Apple?

Microsoft представив новий ноутбук Surface Laptop
Фото Microsoft

У Нью-Йорку 2 травня відбулась презентація нового ноутбука Surface Laptop, який завантажується  за кілька секунд, має надтонкий сенсорний екран з діагоналлю 13,5 дюймів та 14 годин автономної роботи від батареї. Вага пристрою складає 2,76 фунта (1,3 кг), товщина 9,9 – 14,47 мм. Про це повідомляє Bloomberg.

Microsoft націлена на ринок освіти, але доступна ціна, портативність і функції Surface Laptop можуть сподобатися ширшій аудиторії, включаючи прихильників Mac.

Інженери та дизайнери працювали над ноутбуком 2 роки, створюючи безліч прототипів і запрошуючи партнерів, як Intel.

Microsoft мала на меті створити ноутбук з більш ніж середньою тривалістю роботи в автономному режимі, оскільки студенти просили пристрій, який би витримав повний навчальний день. Хитрість полягала у тому, щоб спроектувати ноутбук з більшою батареєю, але щоб він залишався легким і тонким.

Намагаючись зробити поверхню навколо клавіатури більш гарною і приємною на дотик, дизайнери використали алькантару (синтетичне мікроволокно, схоже на замшу, але більш довговічне). Команда привезла 10 рулонів тканини і півроку обирала кольори. Microsoft вже використовувала алькантару у дизайні планшетів, та це не завадило команді розробників поїхати на екскурсію в представництво BMW, щоб подивитись як матеріал працює в якості оббивки.

 Microsoft також презентував нову версію операційної системи Windows 10S. Це «полегшена» версія Windows 10, на якій запускаються лише додатки із Windows Store.

У продаж Surface Laptop надійде з 15 червня і коштуватиме $999.

Очевидно, у компанії Microsoft зараз сприятливі часи – їх комп’ютери Surface Studio та планшети Surface користуються попитом. Між тим, Apple потрапила під вогонь критики власників Mac за те, що основна увага компанії сконцентрована на iPhone, iPad та AppleWatch, а лінійка Mac слабшає. У відповідь на обурення Apple пообіцяла виправитись.

Microsoft представив новий ноутбук Surface Laptop
Фото Microsoft

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті