Стартап Workhorse випередив Tesla і Ford

Стартап Workhorse випередив Tesla і Ford

Поки компанії-гіганти тільки планують, Workhorse вже наступного року продаватиме гібридні пікапи

Стартап Workhorse випередив Tesla і Ford
Фото Workhorse

Невелика американська компанія Workhorse представила гібридний електричний пікап, що вийде у продаж наприкінці 2018 року. Наразі компанія, що спеціалізується на гібридних та електронних фургонах, збудувала абсолютно нове шасі для свого першого пікапа W-15, який має вигляд, наче із науково-фантастичного фільму. 

Про це повідомляє FoxNews

В основі гібридного електропікапа – рама з надміцних видів нержавіючої сталі, а кузов зроблено із легких композитних панелей. Електропікап стане першим пікапом на ринку транспортних засобів, який можна під’єднувати до енергомережі.

Пікап має два електродвигуна, по одному на кожну вісь, і потужну літій-іонну батарею, розташовану у рамі. Машина зможе пройти на електротязі близько 130 км, а за умови використання двигуна внутрішнього згорання легко покриє 500 км на одній зарядці.

Сучасний дизайн інтер’єра автомобіля включає цифровий щиток приладів та сенсорний екран, який виконує більшість функцій і зменшує кількість кнопок та ручок на панелі і рульовому колесі до п’яти.

Його вартість складатиме $52 500. Workhorse націлена на комерційних замовників і вже має 2000 попередніх замовлень. Але генеральний директор компанії Стів Бернс каже, що продажі будуть можливими, щойно буде створено достатньо велику мережу дистрибуції й обслуговування. Завод компанії Loveland, що у штаті Огайо, може випускати до 60 000 вантажівок за рік і продавати їх буде через партнерство з Ryder, одним із основних американських постачальників транспорту, відомим своїм парком вантажівок.

Зазначимо, Tesla планує випуск електричного пікапа лише через декілька років, а Ford – тільки у 2020 році.

Як повідомляв Mind, днями Tesla стала найбільшим автовиробником США. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло