У Януковича заявили, що Інтерпол його більше не розшукує

У Януковича заявили, що Інтерпол його більше не розшукує

Екс-президента та його сина видалено з бази даних ─ речник Януковича

Інтерпол зняв з розшуку колишнього президента Віктора Януковича та його сина Олександра. Про це на своїй сторінці у Facebook стверджує прес-секретар Януковича Юрій Кірасір.

Він наводить два документи ─ відповіді Інтерполу на запити, датовані 25.04.2017 р., в яких ідеться про те, що Віктор Янукович та Олександр Янукович не є суб’єктами розшуку Інтерполу і не перебувають у базі даних.

«У документі йдеться про те, що стосовно В.Ф. Януковича в базі даних структури відсутня так звана «червона картка». Зокрема, «Інтерпол підтвердив, що на Президента Віктора Януковича не поширюються Червоне повідомлення Інтерполу чи Спеціальний запит про арешт, і що їх дані відсутні в базі Інтерполу», ─ зазначив Ю.Кірасір.

Крім того він заявив, що Інтерпол прийняв рішення видалити зі своєї бази даних всю інформацію про Олександра Януковича, якого раніше не оголошували в розшук, проте Генеральна прокуратура України направляла запити в Інтерпол.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло