Королівська сім’я судиться зі ЗМІ за публікацію відвертих фото Кетрін Міддлтон

Королівська сім’я судиться зі ЗМІ за публікацію відвертих фото Кетрін Міддлтон

Через публікацію знімків герцогині французький журнал може заплатити $1,6 млн

Королівська сім’я судиться зі ЗМІ за публікацію відвертих фото Кетрін Міддлтон
Фото facebook/Kate Middleton

Принц Вільям та його дружина Кетрін Міддлтон хочуть відсудити $1,6 млн у французького журналу, який у 2012 році опублікував відверті фото герцогині Кембриджської. Про це повідомляє CNN.

Суд у справі розпочався у вівторок. Суд Франції звинуватив у порушенні прав людини на особисте життя 6 осіб, серед яких редактор Closer, видавець La Provence та фотографи.

 Принц Вільям сказав, що рішення опублікувати оголені фотографії своєї дружини було «особливо шокуючим»,враховуючи війну папараці та його покійної матері.

Адвокат пари Жан Вейл прочитав заяву від імені Вільяма у суді у вівторок. «У вересні 2012 року ми з дружиною подумали, що можемо поїхати до Франції на кілька днів на відлюдну віллу, що належить члену моєї сім’ї, і таким чином насолодитись нашим усамітненням… Нелегальний спосіб, яким були зроблені світлини, був шокуючим для нас, оскільки порушив нашу конфіденційність».

На світлинах герцогиня засмагає топлес на півдні Франції у 2012 році на приватній віллі. Ці фото нагадали про непрості відносини королівської сім’ї з медіа, які тривали 15 років, після загибелі матері Вільяма, Принцеси Діани, коли вона тікала від фотографів у Парижі.

Французький суд оштрафував Closer у 2012 році за публікацію фотографій і заборонив розповсюдження журналу у друкованому або електронному вигляді.

Остаточний вирок по цій справі буде винесено 4 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті