США посилюють боротьбу з прихованим втручанням Росії

США посилюють боротьбу з прихованим втручанням Росії

Новий законопроект підтримає контррозвідувальні програми США

США посилюють боротьбу з прихованим втручанням Росії
Фото pixabay.com

Нижня палата американського Конгресу у середу, 3 травня, схвалила законопроект про розвідувальну політику, який посилює боротьбу з можливим прихованим впливом Росії на політичні процеси в Сполучених Штатах та інших країнах. Про це повідомляє агентство AP.

Законопроект стосується загроз національній безпеці, діяльності розвідки США та зміцнює можливості нагляду Конгресу над спецслужбами США. Документ включає в себе засекречений додаток, який не був оприлюднений.

Наступним кроком буде затвердження законопроекту в Сенаті, орієнтовно цього тижня, а потім підписання президентом Дональдом Трампом.

Законопроект також передбачає заходи для посилення антитерористичної діяльності в Іраку, Сирії, Північній Африці та інших регіонах. Він підтримує програми контррозвідки США для боротьби з загрозами в кіберпросторі, в космосі і в морі.

Як повідомлялося, напередодні директор ФБР Джеймс Комі під час слухань у Сенаті заявив, що серед всіх країн на Землі «найбільшу загрозу» демократії США несе Росія.

Глава ФБР констатував, що російський уряд, як і раніше, втручається в американську політику, а розслідування зв'язків між співробітниками адміністрації Дональда Трампа і Росією триває.

Нагадаємо, російські спецслужби розробили план втручання в президентські вибори в США 2016 року з метою підірвати довіру американців до виборчої системи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло