SpaceX запустить у космос 12 тисяч супутників для кращого інтернет-сигналу

SpaceX запустить у космос 12 тисяч супутників для кращого інтернет-сигналу

Підключитися до швидкісного інтернету можна буде вже в 2019 році

SpaceX запустить у космос 12 тисяч супутників для кращого інтернет-сигналу
фото eleco.com.ar

Компанія SpaceX минулого листопада звернулася по федеральний дозвіл на запуск 4 425 супутників, які будуть передавати швидкісний інтернет про всьому світу.

Сьогодні віце-президент SpaceX зі зв'язків з урядом Патрісія Купер на слуханнях у сенаті розповіла подробиці про плани компанії щодо запуску найбільшої в історії групи супутників для надання широкосмугового доступу в інтернет. Про це повідомляє ArsTechnica.

Одним з головних недоліків сучасного супутникового інтернету вважається затримка сигналу через надто великі відстані між передавачами ─ від часток секунди до кількох секунд.

SpaceX представила більш детальну інформацію щодо запуску великої групи супутників, що допоможе усунути цю проблему і пришвидшити сигнал. На низьку навколоземну орбіту буде запущено 4425 супутників у 83 орбітальних площинах в діапазоні висот від 1110 до 1325 км.

Також SpaceX додатково пропонує вивести на орбіту ще 7518 супутників на висотах від 335 до 346 км. Передбачається, що такий «проміжний шар» супутників послужить розширенням каналу і пришвидшить роботу в густонаселених районах, а також для зменшить затримку сигналу аж до 25 мілісекунд, що зрівняється з показниками проводового інтернету.

SpaceX планує запустити тестові супутники наприкінці 2017 і на початку 2018 року, потім почне виведення комерційних супутників, запуск яких буде відбуватися аж до 2024 року. Очікується, що перші клієнти зможуть підключитися до супутникового інтернету SpaceX вже в 2019 році.

На даний момент кількість працюючих супутників на орбіті Землі оцінюється приблизно в півтори тисячі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло