Міграційна служба підтверджує припинення Порошенком українського громадянства нардепа Артеменка

Міграційна служба підтверджує припинення Порошенком українського громадянства нардепа Артеменка

Комісія з питань громадянства при президентові України розглянула його справу наприкінці квітня

Державна міграційна служба підтверджує, що президент Петро Порошенко припинив громадянство України депутата Верховної Ради Андрія Артеменка, і вважає таке рішення законним.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міграційної служби.

Повідомляється, що президент видав указ про втрату громадянства України особами, які не виконали зобов'язання припинити іноземне громадянство, а також такими, що добровільно набули громадянство іноземних держав.

Підстави для втрати українського громадянства перелічені у 19-й статті Закону про громадянство України. Серед них – добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.

«Матеріали стосовно народного депутата України Андрія Артеменка надані Генпрокуратурою через МВС України, опрацьовані Державною міграційною службою України та направлені на розгляд Комісії з питань громадянства при президентові України, у встановленому порядку розглянуті на засіданні Комісії 25.04.2017», – роз’яснено у повідомленні.

Загалом з 2012 по 2016 рік указами президента оформлено втрату громадянства стосовно 323 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло