Airbus збільшив поставки вертольотів на 40%
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Airbus збільшив поставки вертольотів на 40%

Водночас вартість контрактів істотно скоротилася

Airbus Helicopters у І кварталі виготовив і поставив замовникам на 22 вертольоти більше, ніж за цей же період минулого року. З початку року компанія вже виготовила 78 одиниць. Про це повідомляє ato.ru з посиланням на звіт материнського концерну Airbus.

За цей період кількість контрактів на вертольоти Airbus Helicopters досягла 60. Нові замовлення включають 10 вертольотів сімейства Super Puma і 14 легких дводвигунових H145.

Проте вартість контрактів істотно скоротилася і склала 1,417 млрд євро. Це на 73% менше, ніж роком раніше.

У фінансовому спектрі прибуток підприємства зріс на 11% і склав 1,291 млрд євро. Скоригована EBIT компанії виявилася негативною (-2 млн євро). Приміром, у І кварталі 2016 року цей показник був позитивним і склав 33 млн євро. У Airbus Helicopters результат пояснили загальною кризою у вертолітному сегменті та менш інтенсивною експлуатацією вже наданих повітряних суден.

Згідно з підсумками минулого року, Airbus Helicopters поставив замовникам 418 повітряних суден (+ 5,8% порівняно з 2015 роком).

Керівництво виробника відзначало, що нафтогазовий сектор перенасичений провізними ємностями, у зв'язку з чим поліпшення в найближчі рік-два не очікується.

За найпозитивнішим прогнозом у 2017 році Airbus Helicopters поставить 400 вертольотів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло