У Росії почали будівництво «Турецького потоку»

У Росії почали будівництво «Турецького потоку»

Угоду про будівництво газопроводу було підписано між країнами ще в минулому році

У четвер трубоукладальне судно Audacia компанії Allseas прийшло в район Анапи і встало на рейд поблизу російського берега. Про це свідчать дані глобальної системи позиціонування морських суден, пише Інтерфакс.

Судно довжиною 225 м має динамічне позиціонування. Точність його розташування в момент укладання труби забезпечується не якорями, а обертанням гвинтів.

У четвер глава «Газпрому» Олексій Міллер доповів президентові РФ Володимиру Путіну про готовність у найближчі кілька днів почати будівництво морської магістралі.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Росія і Туреччина підписали міжурядову угоду за проектом «Турецький потік». Перша нитка газопроводу буде призначена для турецького ринку, друга – для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи.

Вартість першої нитки газопроводу до Туреччини Газпром оцінював в 4,3 млрд євро, усіх чотирьох ниток – в 11,4 млрд євро. Очікувалося, що газопровід пройде по дну Чорного моря до Туреччини, а звідти буде продовжений до Греції. Проектна потужність потоку оцінюється 50–60 млрд кубометрів газу на рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло