У Росії почали будівництво «Турецького потоку»

У Росії почали будівництво «Турецького потоку»

Угоду про будівництво газопроводу було підписано між країнами ще в минулому році

У четвер трубоукладальне судно Audacia компанії Allseas прийшло в район Анапи і встало на рейд поблизу російського берега. Про це свідчать дані глобальної системи позиціонування морських суден, пише Інтерфакс.

Судно довжиною 225 м має динамічне позиціонування. Точність його розташування в момент укладання труби забезпечується не якорями, а обертанням гвинтів.

У четвер глава «Газпрому» Олексій Міллер доповів президентові РФ Володимиру Путіну про готовність у найближчі кілька днів почати будівництво морської магістралі.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Росія і Туреччина підписали міжурядову угоду за проектом «Турецький потік». Перша нитка газопроводу буде призначена для турецького ринку, друга – для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи.

Вартість першої нитки газопроводу до Туреччини Газпром оцінював в 4,3 млрд євро, усіх чотирьох ниток – в 11,4 млрд євро. Очікувалося, що газопровід пройде по дну Чорного моря до Туреччини, а звідти буде продовжений до Греції. Проектна потужність потоку оцінюється 50–60 млрд кубометрів газу на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло