Міжнародні резерви України у квітні зросли на 13,57%

Міжнародні резерви України у квітні зросли на 13,57%

Велику частку приросту забезпечили надходження від МВФ

Міжнародні резерви України на початок травня становлять $17,175 млрд, що на 13,57% більше, ніж місяцем раніше. Відповідні попередні дані оприлюднені на сайті НБУ.

Більшу частку приросту резервів забезпечило надходження коштів від Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування (EFF) в сумі $996,2 млн і 579,1 млн євро від Єврокомісії.

Крім того, Нацбанк у квітні придбав $402,3 млн на міжбанківському валютному ринку, в тому числі $201 млн за допомогою інтервенцій із запитом кращого курсу.

Витрати уряду на обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті в квітні склали $68,1 млн, у тому числі $6,5 млн за облігаціями внутрішньої державної позики.

За даними НБУ, рівень резервів станом на 1 травня покриває 3,6 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань України і поточних операцій уряду і Нацбанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло