Tencent: Apple та Alphabet отримали нового конкурента

Tencent: Apple та Alphabet отримали нового конкурента

Акції китайської компанії сягнули рекордних показників

Акції китайської компанії Tencent закрились на рекордно високому рівні – 248,40 гонконгських доларів (трохи менше $32) у вівторок. Вартість компанії склала $302 млрд. Компанія Tencent поповнює ряди найбільших світових компаній, що займаються ринковою капіталізацією, поряд з Apple та Alphabet від Google. Про це повідомляє CNN

Це єдина компанія за межами США, що входить в десятку найцінніших і зараз наступає на п’яти американському банку JPMorgan, який на сьогодні коштує $309 млрд.

Tencent не перша китайська компанія, яка досягла таких приголомшливих сум. Вартість компанії Alibaba склала $300 млрд в листопаді 2014 року, а сьогодні – $295 млрд.

Компанія Tencent у Китаї широко розповсюджена – платформа обміну повідомленнями WeChat використовуються  для всього: від листування до замовлення караоке сесій.

Але поки компанія залишається майже невідомою в США. Tencent оголосила минулого тижня про створення дослідницької лабораторії у Сіетлі на «домашньому полі» Amazon та Microsoft, яка вивчатиме штучний інтелект.

Tenscent є також розробником відеоігор в Китаї і утримує велику частину глобального ринку. Минулого року вона придбала фінську компанію Supercell, виробника мобільних ігор Clash of Clans та Clash Royale.

Як повідомляв Mind, компанія Apple відзвітувала за другий квартал цього року – чистий прибуток зріс на 4,9% до $11,03 млрд. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті