Порошенко поговорив з Меркель про ситуацію на Донбасі

Порошенко поговорив з Меркель про ситуацію на Донбасі

Канцлер пропонує залучити до переговорів нового президента Франції

Порошенко поговорив з Меркель про ситуацію на Донбасі
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Петро Порошенко та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови наголосили на необхідності продовження роботи в Нормандському форматі, зокрема за участі новообраного президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомляє прес-служба на офіційному сайті глави держави.

«Глави України та Німеччини наголосили на необхідності продовження роботи в Нормандському форматі, зокрема за участі новообраного Президента Франції. Вони також домовилися про подальший графік двосторонніх зустрічей на найвищому рівні», ─ ідеться у повідомленні.

Співрозмовники вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Ангела Меркель особливо відзначила роль українців у боротьбі з нацизмом.

Наголошується, що глави двох держав також засудили напади на представників ОБСЄ та системні перешкоди в їхній роботі. Вони наголосили на важливості проведення розслідування і покарання винних в атаці на патруль ОБСЄ 23 квітня.

Також зазначалося, що Ангела Меркель під час телефонної розмови проінформувала Петра Порошенка про підсумки своїх переговорів у Росії 2 травня.

Співрозмовники наголосили на необхідності звільнення українців з полону.

Нагадаємо, остання зустріч у нормандському форматі – на рівні політичних радників – відбулася 24 березня 2017 року Парижі.

А президенти країн нормандського формату зустрічалися востаннє 19 жовтня 2016 року в Берліні. Сторони домовилися затвердити основу дорожньої карти з реалізації Мінських угод.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло