Держсекретар США: про зняття санкцій з Росії не йдеться

Держсекретар США: про зняття санкцій з Росії не йдеться

Вимога дотримуватися Мінських угод залишається актуальною

Держсекретар США: про зняття санкцій з Росії не йдеться
Фото The U.S. Department of State

Сьогодні, в середу, держсекретар США Рекс Тіллерсон під час переговорів із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим наголосив на необхідності прогресу в реалізації Мінських домовленостей стосовно України, йдеться в прес-релізі, поширеному Державним департаментом за підсумками зустрічі.

«У тому, що стосується України, держсекретар Тіллерсон наголосив на необхідності досягнення прогресу на шляху до повної імплементації Мінських домовленостей», ─ наголошується в повідомленні.

У Держдепі підкреслюють, що питання про скасування санкцій проти РФ поки що не обговорюється.

«Санкції проти Росії будуть залишатися в силі до тих пір, поки Москва не згорне ту діяльність, яка спровокувала їх введення», ─ йдеться в прес-релізі.

На прес-конференції за підсумками переговорів у Вашингтоні С.Лавров заявив, що питання санкцій не піднімалося ні на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, ні на переговорах із Тіллерсоном.

«Санкції ми не обговорюємо. Це не наша проблема. Це односторонні дії, які були зроблені стосовно нас», ─ заявив Лавров.

Нагадаємо, Євросоюз збирається відновити санкції проти Росії, після того як закінчиться термін їх дії наприкінці липня. На цей крок ЄС надихнуло «несподіване охолодження стосунків Трампа з Москвою».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті