Голосовий помічник від Amazon матиме сенсорний екран і відеодзвінки

Голосовий помічник від Amazon матиме сенсорний екран і відеодзвінки

Amazon представила Echo Show

Голосовий помічник від Amazon матиме сенсорний екран і відеодзвінки
кадр з відео Amazon

Голосовий помічник Alexa ─ новий пристрій із сенсорним екраном в лінійці продуктів Echo від Amazon. Гаджет Echo Show дозволяє здійснювати відеодзвінки, відтворювати відеоролики з YouTube і дивитися новини. Про новинку повідомляє портал hightech.fm.

Також продукт здатний управляти функцією «розумного» будинку.

Новинка від Amazon має семидюймовий екран. Вона працює з іншими сервісами компанії ─ Amazon Music і Amazon Video.

Компанія вже завоювала ринок колонок з віртуальними помічниками, а тепер Amazon виходить на новий рівень.

Протягом одного місяця продукти Echo від Amazon зробили два суттєвих ривка вперед. Наприкінці квітня компанія представила Echo Look ─ мініатюрну камеру з LED-спалахом і функціоналом колонки Amazon Echo. У травні Amazon наділила Echo не тільки зором, але і здатністю транслювати відео.

Пристрій Echo Show оснащений сенсорним дисплеєм і відеокамерою, тому тепер користувачі можуть не тільки спілкуватися з віртуальним помічником Alexa, але й відстежувати свої запити на екрані, а також здійснювати відеодзвінки і дивитися відео по Wi-fi. Для цього потрібен мобільний додаток Alexa.

Компанія пообіцяла, що до кінця тижня підтримка голосових дзвінків з’явиться на всіх пристроях лінійки Echo. Як зазначає видання, розробка компанії стане заміною домашнім телефонам, якими з кожним роком користується все менше людей.

Echo Show ─ колонка з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм і вбудованою камерою. Прилад можна прийняти за звичайний будильник з екраном. Пристрій оснащений фронтальною камерою з роздільною здатністю 5 мегапікселів, парою дводюймових динаміків і 8 мікрофонами ─ для порівняння, у колонку Amazon Echo вбудовано 7 мікрофонів.

Сенсорний дисплей можна перетворити на цифрову фоторамку, на якій будуть відображатися фото з Prime Photos. При програванні музики з Amazon Music на екран виводяться тексти пісень. Як повідомляє видання, пристрій можна підключити до камер стеження і попросити віртуального помічника показати, що відбувається перед будинком чи на сходах.

Нагадаємо, компанія Amazon оголосила про придбання найбільшого і найсильнішого на Близькому Сході гравця електронної комерції Souq.com з офісом у Дубаї.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло