Черговий відголосок «Дизельгейту»: масові звільнення керівництва Volkswagen

Черговий відголосок «Дизельгейту»: масові звільнення керівництва Volkswagen

Голова автоконцерну може постати перед судом

Загальні збори акціонерів Volkswagen у Ганновері 10 травня ухвалили рішення звільнити правління та наглядову раду автоконцерну у зв’язку з так званим «Дизельгейтом», скандалом, що розгорівся у 2015 році, коли автоконцерн навмисно оснастив свої автомобілі дизельними двигунами із програмним забезпеченням для заниження показників кількості вихлопних газів під час їх перевірки на екологічність.

Про це повідомляє DW

Крім того, у середу також стало відомо, що прокуратура Штутгарта почала розслідування стосовно голови правління німецького автоконцерну VW Маттіаса Мюллера. Про це повідомляє Wirtschaftwoche

«Керівництво підозрюють у маніпулюванні інформацією про «дизельний скандал». Зокрема, Мюллера підозрюють у злочинній діяльності на посаді голови правління дочірнього підприємства VW Porsche SE», – говориться у повідомленні.

Заяву стосовно топ-менеджменту концерну подало Федеральне відомство по нагляду за фінансовим сектором. Розслідування має на меті виявити, чи вчасно  керівництво повідомило інвесторів стосовно заяв американського регулятора з приводу порушень із вихлопними газами. Керівництво також підозрюють у фінансових махінаціях із акціями Porsce SE.

Зазначимо, нещодавно стало відомо, що Volkswagen збирається розпочати кампанію із популяризації автомобілів з дизельними двигунами та долучити до неї й інших автовиробників.

 Про це в інтерв’ю голова правління Volkswagen Маттіас Мюллер сказав: «Дизельним авто зараз доводиться боротися зі значним супротивом як з боку громадськості, так і з боку політиків. На наш погляд, сучасний дизель є частиною вирішення, а не частиною проблеми».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті