Кабмін схвалив корпоратизацію «Антонова» і «Заводу 410 ГА»

Кабмін схвалив корпоратизацію «Антонова» і «Заводу 410 ГА»

Корпоратизація повинна стартувати у двотижневий термін

Кабінет міністрів підтримав пропозицію держконцерну «Укроборонпром» про перетворення держпідприємств «Антонов» і «Завод 410 Цивільної авіації» на публічні акціонерні товариства, 100% акцій яких належить державі, передає «Інтерфакс-Україна».

Відповідний проект розпорядження Кабінету міністрів, підготовлений Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), схвалений на засіданні уряду в Києві в четвер.

Як зазначив заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов, документ спрямований на підвищення ефективності управління підприємств, що корпоратизуються, а також забезпечення умов для залучення інвестицій приватних інвесторів в модернізацію їх виробничих потужностей. Документ пройшов узгодження на засіданні урядового комітету, уточнив він.

За даними джерел агентства «Інтерфакс-Україна» в оборонному секторі, плани і графіки корпоратизації ДП «Антонов» і ДП «Завод 410 Цивільної авіації» пройшли узгодження МЕРТ у листопаді 2016 року. Корпоратизація  повинна стартувати в двотижневий термін після узгодження рішення щодо їх структурного перетворення з Кабінетом міністрів.

Восени 2015 року «Укроборонпром» озвучив плани по підключенню ДП «410 Завод ГА» до держпрограми вертольотобудування України, створення на його потужностях спеціального підрозділу держконцерну в рамках реалізації програми імпортозаміщення та диверсифікації виробництва в ОПК.

У лютому 2017 року МЕРТ озвучив плани реструктуризації 67 підприємств держконцерну, частина з них повинна бути корпоратизована вже цього року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло