Шахти Абрамовича в Кривому Розі зупинили роботу

Шахти Абрамовича в Кривому Розі зупинили роботу

Гірники вимагають підвищення зарплати

Адміністрація рудника ПрАТ «Євраз Суха Балка» (Кривий Ріг) прийняла рішення повністю припинити роботу шахт, щоб не наражати на небезпеку працівників підприємства. Про це повідомили в прес-службі ТОВ «Євраз-Україна», передає Інтерфакс-Україна.

При цьому в компанії нагадали, що близько 300 гірників шахт «Ювілейна» і їм. Фрунзе відмовилися піднятися на поверхню, вимагаючи підвищення заробітної плати.

«Страйк загрожує працездатності підприємства, є ризик травмування людей. Тому прийняли рішення призупинити всі види робіт, окрім необхідних», – пояснили в адміністрації підприємства.

При цьому в прес-службі підприємства підкреслили, що адміністрація виконує всі зобов'язання за колективним договором, а рівень заробітної плати є одним з найвищих у галузі.

Згідно з повідомленням, вчора адміністрація рудника зустрілася з протестувальниками, керівники підприємства пообіцяли переглянути рівень заробітної плати. Наразі переговори тривають.

Як повідомлялося, у Кривому Розі страйкують шахтарі трьох підприємств: Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» і рудника ПрАТ «Євраз-Суха Балка», вимагаючи підвищення зарплати.

Зокрема, адміністрація «Євраз Суха Балка» пообіцяла протестувальникам з 1 травня підвищити зарплати на 12%, проте гірники погоджуються на не менше 20% і подальше поетапне підвищення на 30% до серпня. Вони продовжують перебувати на глибині 1343 м.

Рудник «Євраз Суха Балка» – одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахти «Ювілейна» і їм. Фрунзе.

«Євраз-Суха Балка» входить до російської групи компаній Evraz.

Акціонерами Evraz є Роман Абрамович (29,24% капіталу, 31,03% голосуючих акцій), Олександр Абрамов (20,15% і 21,38%), Олександр Фролов (10,06% і 10,68%), Геннадій Козовій (5,56% і 5,9%), Олександр Вагін (5,5% і 5,84%), Євген Швідлер (2,91% і 3,09%).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло