Мінекономрозвитку видаватиме охоронні документи у сфері інтелектуальної власності

Мінекономрозвитку видаватиме охоронні документи у сфері інтелектуальної власності

Постанова про передачу функцій Держслужби інтелектуальної власності Мінекономрозвитку набуде чинності з дня її офіційного опублікування

11 травня Кабмін прийняв рішення, яким передав Мінекономрозвитку функції Державної служби інтелектуальної власності щодо реалізації держполітики у сфері інтелектуальної власності.

Відповідні функції включають видачу усіх охоронних документів (патентів, свідоцтв) у сфері інтелектуальної власності, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Реформа у сфері інтелектуальної власності є надзвичайно важливою для покращення інвестклімату України, розвитку інновацій та створення новітніх рішень. Однак важливо, щоб зміни та передання функцій відбувалися поступово, без ризиків для функціонування системи»,- прокоментував рішення уряду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Урядова постанова про передачу функцій Держслужби інтелектуальної власності Мінекономрозвитку набуде чинності з дня її офіційного опублікування

Зазначається, що національний орган інтелектуальної власності видаватиме патенти (свідоцтва) за принципом «єдиного вікна». Відповідний орган, функції якого виконуватиме Укрпатент, відповідатиме за реалізацію держполітики у сфері інтелектуальної власності, а Мінекономрозвитку забезпечуватиме формування єдиної державної політики у цій сфері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті