За минулий рік в Україні стало на чверть менше мільйонерів

За минулий рік в Україні стало на чверть менше мільйонерів

Водночас зріс їхній загальний дохід

За минулий рік 3504 громадянина задекларували дохід понад 1 млн грн. Порівняно з 2015-м кількість мільйонерів зменшилася на 25%, або на 1180 осіб. Втім, незважаючи на істотне зменшення кількості мільйонерів, загальні суми їхніх доходів порівняно з минулим роком зросли на 13%, або на 3,2 млрд гр.

Про це повідомив в.о. голови ДФС Мирослав Продан, підбиваючи підсумки деклараційної кампанії 2017 року, цитує його прес-служба.

«Переважна більшість громадян, які задекларували понад 1 млн грн, обліковуються у Києві – 1686. У Харківській області нараховується 287 мільйонерів, Дніпропетровській – 216, Одеській – 211», – перерахував Продан.

Загалом протягом деклараційної кампанії цього року декларації про майновий стан і доходи подали майже 513 000 громадян.

Загальна сума задекларованих доходів становить 50,8 млрд грн, що на 1,4 млрд грн, або на 4% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Правом на податкову знижку скористалися понад 65 000 осіб. Їм мають повернути з бюджету 110,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло