Кабмін vs Yuzgaz: апеляційний суд встав на сторону нідерландської компанії

Кабмін vs Yuzgaz: апеляційний суд встав на сторону нідерландської компанії

Кабмін зобов'язаний відновити розгляд заявки Yuzgaz щодо участі в угоді про розподіл продукції по Юзівській площі

Київський апеляційний адмінсуд залишив у силі рішення суду нижчої інстанції щодо визнання незаконною відмови уряду компанії з Нідерландів Yuzgaz B.V. в участі в угоді про розподіл продукції по Юзівській площі.

Відповідне рішення апеляційного суду від 8 травня оприлюднене в Єдиному держреєстрі, передає «Інтерфакс».

«Апеляційну скаргу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня 2017 року – без змін», – йдеться в документі.

Як повідомлялося, у листопаді минулого року Кабмін відмовив нідерландській Yuzgaz B. V. в участі в угоді про розподіл продукції по Юзівській площі. 20 березня Окружний адмінсуд Києва зобов'язав Кабмін відновити розгляд заявки Yuzgaz.

Зазначається, що засновником Yuzgaz є інвестиційний фонд Emerstone Energy, що входить в Emerstone Capital Partners бізнесмена Ярослава Кінаха (Jaroslav Kinach).

Юзівська ділянка площею 7886 кв. км розташована у Дніпровсько-Донецькому нафтогазоносному басейні на території Донецької та Харківської областей. За оцінками «Надра України», потенціал Юзівської площі перевищує 3 трлн куб. м умовного палива, а базовий сценарій її розробки передбачає вихід на щорічний видобуток в 10 млрд куб. м, тоді як оптимістичний – в 20 млрд куб. м.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло