StoreDot обіцяє заряджати смартфони за 5 хвилин

StoreDot обіцяє заряджати смартфони за 5 хвилин

Скористатись надшвидкою зарядкою можна буде вже наступного року

StoreDot обіцяє заряджати смартфони за 5 хвилин
FlashBattery
Фото StoreDot

Вперше  технологію зарядки батареї за 5 хвилин продемонстрували у 2015 році, коли ізраїльський стартап StoreDot представив свою FlashBattery на виставці технологій CES у Лас-Вегасі.  Генеральний директор компанії Дорон Майєрсдорф повідомив BBC, що у виробництво їх технологія увійде на початку 2018 року. 

В 2015 році Майєрсдорф розповів, що його батарея містить матеріали, які враховують «нетрадиційні» реакції і надзвичайно швидку передачу іонів від анода до катода – електричний процес, який заряджає батарею. У конструкції використані наноматеріали, які характеризуються надзвичайно малими структурами, і органічними сполуками.

Деякі попередні версії батареї були товщими ніж батареї звичайних смартфонів, але тепер Майєрсдорф заявив, що їх продукт готовий до виходу на ринок. «Ми зможемо зарядити телефон за 5 хвилин», – він сказав. 

Також він додав, що зараз запущено експериментальне виробництво у двох азійських виробників акумуляторних батарей, і очікується, що «масове» виробництво почнеться в І кварталі 2018 року.

На технічному шоу у Берліні цього тижня ShareDot також представила електричний акумулятор для автомобілів, який заряджається за 5 хвилин. Компанія заявила, що акумулятор забезпечує проходження відстані у 300 миль. «У нас немає контрактів, але ми співпрацюємо з авто компаніями над розробкою батареї, та на це піде ще прийнаймні три роки» – сказав Майєрсдорф.

На противагу, електромобіль Tesla можна зарядити за 75 хвилин за допомогою технології Supercharger.  Експерт провідної світової аналітичної компанії Canalys Джо Кемптон сказав: «Користувачі хочуть, щоб час зарядки був таким самим, як на звичайній автозаправній станції».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло