США та Китай підписали торгову угоду

США та Китай підписали торгову угоду

Відтепер китайський ринок відкритий для американських компаній

США та Китай досягли 10-бальної угоди, яка відкриває китайський ринок для американських рейтингових агентств і компаній кредитних карт. Про це повідомляє BBC

В рамках угоди Китай також скасує заборону на ввіз яловичини із США та прийматиме поставки розрідженого природного газу. У свою чергу, китайська курятина буде допущена на американський ринок, а китайські банки зможуть вийти на американську арену.

Міністр торгівлі США Вілбур Росс сказав, що угода має скоротити профіцит торгового балансу Китаю з США до кінця 2017 року. Росс також зазначив, що Сполучені Штати зголосились ставитись до китайських фінансових установ, так само, як і до інших банків, які мали намір розпочати свою діяльність у США. «Очевидно, що Китай, чиї банки входять до одних із найбагатших у світі, хоче отримати доступ до банківського ринку США», – сказав він.

«Якщо вони притримуватимуться звичайних правил, то зможуть отримати доступ».

Як повідомляв Mind, президент США Дональд Трамп прийняв менш конфронтаційний підхід стосовно Пекіну. 

Угода, безумовно принесе користь США, даючи більше доступу американським фінансовим службам і експортерам яловичини до середніх класів Китаю. Але Китай не з тих, хто віддасть щось задарма – Пекін отримає важливу перебудову свого  глобального іміджу з США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло