Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Климпуш-Цинцадзе: Нідерланди можуть ратифікувати угоду про асоціацію в травні

Климпуш-Цинцадзе: Нідерланди можуть ратифікувати угоду про асоціацію в травні

Це дасть Україні можливість шукати нові торгові преференції

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе сподівається на ратифікацію Нідерландами угоди про асоціацію в травні. Очікується, що  Сенат Нідерландів (верхня палата парламенту) ратифікує угоду про асоціацію між Україною та ЄС до кінця травня, повідомляє LB.ua.

Про це вона повідомила журналістам після церемонії відкриття святкування Дня Європи на Софійській площі.

«Зараз ми ведемо переговори з нашими європейськими партнерами. В першу чергу нам необхідно, щоб вже остаточно набула чинності угода про асоціацію. Ми сподіваємося на позитивне до кінця цього місяця рішення Сенату Нідерландів щодо цього», – сказала віце-прем'єр.

Після цього етапу можна буде говорити і про додаткові торгові преференції для України, і продовжувати вдосконалення вільного перетину кордонів не тільки людей, а й товарів і капіталу, зазначила вона.

Нагадаємо, нижня палата парламенту Нідерландів (Палата представників) офіційно підтвердила ратифікацію угоди про асоціацію Євросоюзу з Україною 23 лютого. Для завершення процедури повинна проголосувати верхня палата (Сенат), після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю Нідерландів і відправляються в Брюссель.

Верхня палата парламенту Нідерландів (Сенат) хоче провести дебати щодо ратифікації угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом 23 травня.

Як відомо, Нідерланди – єдина країна ЄС, яка не ратифікувала угоду про асоціацію України і ЄС, оскільки голландці проголосували проти цього на референдумі в квітні минулого року.

Зараз угода про асоціацію працює в тимчасовому режимі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті