Китай скорочує виробництво сирої сталі та вугілля

Китай скорочує виробництво сирої сталі та вугілля

У Китаї готуються до злиття і реорганізації підприємств металургійної промисловості

У 2017 році Китай скоротить виробництво сирої сталі на 50 млн тонн, виробництво вугілля – більш ніж на 150 млн тонн. Про це повідомляє Укрінформ.

Як говориться в плані, оприлюдненому Державним комітетом у справах розвитку і реформ Китаю, передбачається збільшення ефективних поставок у сфері металургійної промисловості з метою уникнення великих коливань цін, а також досягнення суттєвих зрушень в області злиття і реорганізації підприємств металургійної промисловості.

План вимагає якнайшвидшого виведення з експлуатації надлишкових потужностей з виробництва вугілля. Цього року видобуток вугілля буде скорочений більш ніж на 150 млн тонн з метою досягнення балансу між валовим виробництвом, асортиментом і попитом на вугілля.

За даними Всесвітньої асоціації виробників сталі (Worldsteel), лише в лютому 2017 року Китай збільшив виробництво сталі на 4,6%, до 61,187 млн тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло