На регіональних виборах, важливих для всієї Німеччини, перемагає Меркель

На регіональних виборах, важливих для всієї Німеччини, перемагає Меркель

Вибори в Вестфалії вже не раз ставали проекцією загальнонімецьких виборів

На регіональних виборах, важливих для всієї Німеччини, перемагає Меркель
Фото facebook.com/AngelaMerkel

На регіональних виборах у найбільшій за чисельністю населення землі Північний Рейн-Вестфалія лідирує «Християнсько-демократичний союз».

Як пише DW, перемогу партії Меркель віддали з 34,5%. Це на 8% краще, ніж попередній результат. Правлячі тут соціал-демократи отримали менше, ніж на минулих виборах – 30,5% голосів виборців.

Також у місцевий парламент проходять депутати Вільної демократичної партії, а також Зелені та правопопулісти з «Альтернативи для Німеччини». Праворадикали вперше отримали місця в ландтазі.

Слід зазначити, що земельні вибори у Північному Рейні Вестфалії називають «малими загальними» або генеральною репетицією голосування на основних виборах.

Нагадаємо, 24 вересня на парламентських виборах німці обиратимуть новий склад Бундестагу, а потім і канцлера Німеччини.

Головне протистояння за крісло канцлера Німеччини відбуватиметься між головою ХДС Ангелою Меркель, яка очолює нині уряд країни, і її суперником, соціал-демократом Мартіном Шульцем.

Згідно з опитуваннями, проведеними від початку року, соціал-демократи відстають від ХДС Меркель на 10%.

У минулому співвідношення політичних сил у Північному Рейні – Вестфалії, де мешкає майже 18 мільйонів людей, не раз ставало моделлю для центрального уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло