Індонезія планує випускати гроші в Україні

Індонезія планує випускати гроші в Україні

Українське виробництво паперу, банкнот та монет вийшло на міжнародний рівень

Індонезія виказала зацікавленість у співпраці з Банкнотно-монетним двором Національного банку України в області випуску банкнот, монет і виготовлення високозахищеного паперу. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

11 травня 2017 року, в.о. Голови Нацбанку України Яків Смолій зустрівся з делегацією індонезійської державної компанії Peruri, світовим виробником грошової та високозахищеної продукції.

Технічний директор індонезійської компанії Харджо Сумарто Субандріо виказав зацікавленість у постійному партнерстві, яке зможе підтримати активну діяльність компанії на міжнародному ринку виробництва грошей.

«Нас приваблює можливість співпраці з Україною, оскільки рівень виробничих потужностей Банкнотно-монетного двору Нацбанку України повністю відповідає найсучаснішим світовим стандартам. Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації,  інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції», – зауважив Субандріо.

Смолій висловив сподівання, що візит представників компанії до України дасть плідні результати та стане початком майбутньої співпраці. Зараз Меморандум про домовленості узгоджується сторонами на взаємовигідних умовах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті