Експорт аграрної продукції з України збільшився на 38%

Експорт аграрної продукції з України збільшився на 38%

В експорті лідирують зернові культури, масло і насіння олійних культур

За три місяці 2017 року експорт української аграрної продукції збільшився на 38,3% порівняно з відповідним періодом 2016 року, і склав $4,6 млрд. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики України.

Як заявила заступник міністра аграрної політики Ольга Трофімцева, у трійці товарів – лідерів українського аграрного експорту залишаються зернові культури, які становлять 37% від загального експорту, також масло – 27,3% і насіння олійних культур – 10,7%.

«За три місяці 2017 року експорт української аграрної продукції склав $4,6 млрд. Ми оцінюємо ці результати досить позитивно. Бачимо збільшення на $1,274 млрд, або на 38,3%, порівнянно з відповідним періодом попереднього року», – сказала вона.

Трофімцева додала, що також відбулося загальне збільшення зовнішньоторговельного обороту сільськогосподарської продукції на 27,4%, або на $1,238 млрд.

Головними торговими партнерами в аграрній галузі для України залишаються країни Азії – 44,4% (від усього українського експорту), країни ЄС – 28,6% і африканські країни – 18%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло