Богуслаєв сконцентрував 96% акцій Мотор-Банку

Богуслаєв сконцентрував 96% акцій Мотор-Банку

Розмір частки власника збільшений з 32,70 до 96,46%

Президент АТ «Мотор Січ», народний депутат (група «Воля народу») В'ячеслав Богуслаєв сконцентрував безпосередньо 96,46% акцій ПАТ «Мотор-Банк». Про це банк повідомив у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає FinClub.

Мотор-Банк повідомляє, що 13 травня суспільству стала відома інформація про зміну власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків голосуючих акцій, а саме: розмір частки власника акцій – фізичної особи збільшений з 32,70 до 96,46%.

Як повідомлялося, у лютому В'ячеслав Богуслаєв, якому безпосередньо належало 16,85% акцій ПАТ «Мотор Січ», скоротив свою частку володіння до 1,12%.

За даними на сайті компанії, за станом на 18 лютого, єдиним акціонером, що володіє більше 10% акцій, залишається панамська компанія Business House Helena, AG (17,31%).

«Мотор Січ» – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також для промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в 106 країн світу. У 2012 році в Запоріжжі створено вертолітне КБ «Мотор Січ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті