Харківський підшипниковий завод після п'ятирічної перерви відновлює поставки в Латвію

Харківський підшипниковий завод після п'ятирічної перерви відновлює поставки в Латвію

ХАРП уклав контракт на ексклюзивну дистрибуцію з Jsc Ignera

Компанія Jsc Ignera стала ексклюзивним дистриб'ютором в Латвії по групах кулькових і корпусних підшипників Харківського підшипникового заводу, який після п'ятирічної перерви відновлює поставки до цієї країни.

Згідно з прес-релізом індустріальної групи УПЕК, до складу якої входить ХАРП, договір укладено з компанією – найбільшим дилером Балтійського регіону, передає «Інтерфакс».

«Jsc Ignera сьогодні представляє продукцію ХАРП у Литві. Ми уклали з нею контракт про ексклюзивну дистрибуцію в Латвію продукції ХАРП на групи кулькових підшипників HARP Agro, а також нові лінійки корпусних підшипників Y-типу», – цитує прес-служба директора департаменту продажу підшипників «УПЕК-Трейдинг» Віталія Бугрова.

Прес-служба нагадує, що після дворічної перерви у березні цього року ХАРП відновив поставки продукції в Литву, і вже відвантажив першу партію (2500 шт.) кулькових радіальних однорядних підшипників. У Латвії останній раз продукцію відвантажували в 2012 році.

«Сьогодні підшипникова продукція HARP вийшла і закріпилася на ринках Латвії і Литви. Через рік Jsc Ignera планує виходити на ринок Естонії, де ми також очікуємо активного інтересу до нашої продукції», – підкреслив Бугров.

ХАРП спеціалізується на виробництві кулькових підшипників загальнопромислового призначення і роликових підшипників для залізничного транспорту. Його продукція також використовується в автомобільній, гірничодобувній і електротехнічній промисловості, металургії.

На сьогодні ХАРП експортує близько 70% загального обсягу реалізації. Серед країн-імпортерів – Болгарія, Чехія, Єгипет, Пакистан, Молдова, Іран, Румунія, Росія та Казахстан.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло