Виробництво легкових авто в І кварталі 2017 року зросло більш ніж удвічі

Виробництво легкових авто в І кварталі 2017 року зросло більш ніж удвічі

Чотири місяці в Україні легкові авто випускав лише «Єврокар», істотно зросло виробництво автобусів

Згідно з попередніми даними асоціації «Укравтопром», виробництво легковиків у січні-квітні 2017-го зросло більш ніж удвічі порівняно з аналогічним періодом 2016 року – до 1691 автівок. При цьому всі автомобілі, як і раніше, випущені виробником Skoda – «Єврокар» (Закарпатська область).

За даними асоціації, передає «Інтерфакс», за цей період 2016 року також майжевсі легкові автомобілі були випущені «Єврокаром» – з 815 вироблених лише чотири автівки випущені Запорізьким автозаводом.

Тобто, «Єврокар» за І квартал поточного року наростив виробництво авто майже в 2,1 рази. У квітні «Єврокар» випустив 570 автомобілів, що втричі перевищило показник квітня 2016-го.

Водночас все ще простоює легкове виробництво на ЗАЗ і в корпорації «Богдан».

У січні-квітні ЗАЗ випустив 160 автотранспортних засобів, у тому числі 153 комерційних авто і сім автобусів (за той же період 2016 року – лише чотири легкових авто), проте у квітні – лише два автобуса проти 44 комерційних і двох автобусів у березні.

Як інформує асоціація, найвищу динаміку зростання за підсумками чотирьох місяців знову продемонструвало виробництво автобусів: їх випущено 220 проти 11 за той же період 2016 року.

Асоціація зазначає, що статистику щодо вантажівок «з невідомих причин» не надає їхній єдиний виробник – «АвтоКрАЗ». А комерційних авто у І кварталі зареєстровано 153. Всі вони вироблені на ЗАЗ (за той же період 2016 року «АвтоКрАЗ» випустив 250).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло