Компенсацію за заощаджену субсидію можуть отримати до 1,4 млн українських сімей

Компенсацію за заощаджену субсидію можуть отримати до 1,4 млн українських сімей

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що компенсацію за заощаджену суму житлової субсидії можуть отримати близько 1,2-1,4 млн сімей.

«За нашими оцінками, таке право можуть отримати приблизно від 1,2-1,4 млн українських сімей», – повідомив він журналістам в понеділок, 15 травня, передає «Інтерфакс».

Розенко пояснив, що теплокомуненерго і облгази зобов'язані до 1 червня передати до управлінь соцзахисту населення перелік сімей, які заощадили субсидії. Після перевірки до 1 липня мать сформувати перелік для виплати монетизованого залишку субсидії у сумі до 700 грн (еквівалент 100 куб. м газу). Здійснити безпосередньо виплати планують до вересня.

Нагадаємо, 29 квітня прем’єр Володимир Гройсман через офіційну сторінку на Facebook розповів громадянам у своєму відеоблозі, як отримати компенсацію за економію під час опалювального сезону. За його словами, щоб отримати грошову компенсацію, необхідно звернутись з відповідним листом до управління соціального захисту, щоб повідомити про таку економію.

«Восени 2016 я обіцяв знайти механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону. І таке рішення вже є. 1,5 млн родин, які використовували газ та електроенергію для опалення своїх помешкань, і забезпечили економію у цьому опалювальному сезоні, отримають реальну компенсацію у розмірі до 700 грн готівкою», – написав прем’єр-міністр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті