Ізмаїльський порт у І кварталі збільшив перевалку хлібних вантажів на 167%

Ізмаїльський порт у І кварталі збільшив перевалку хлібних вантажів на 167%

Морпорт перевалив 57 610 тонн хлібних вантажів

За підсумками січня-квітня 2017 року Ізмаїльський морський порт перевалив 57 610 тонн хлібних вантажів, що на 167% більше у порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. За підсумками минулого, 2016 року морпорт Ізмаїла перевалив 217 630 тонн хлібних вантажів, тобто на 36,3% більше порівняно з 2015 роком.

Про це свідчать дані Адміністрації морських портів України, повідомляє «ПроАгро».

Так, згідно з даними АМПУ, частка хлібних вантажів склала 3,8% від загального обсягу перевалки вантажів у порту за звітний період.

Водночас перевалка олії у порту Ізмаїла за підсумками перших чотирьох місяців поточного року склала 27 740 тонн, що на 15,2% менше, ніж в січні-квітні роком раніше.

В цілому за підсумками січня-квітня 2017 року Ізмаїльський морський порт перевалив 1 510 530 тонн вантажів, що на 2,4% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Нагадаємо, у квітні проектний офіс з державно-приватного партнерства при Мінінфраструктури завершив розробку попереднього ТЕО проектів ДПП для трьох державних об'єктів: портів «Ольвія» і «Херсон» та поромного термінала порту «Чорноморськ». Робота, що тривала з жовтня 2016 року, дозволила зробити висновок: усі три об'єкти є привабливими з комерційної точки зору, і розробляти далі повноцінно їхні ТЕО має сенс.

Фахівці офісу озвучили суму, яку планується залучити у вигляді інвестицій при передачі цих об'єктів у концесію – $300 млн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло