Огляд криптовалют: Чому біткоін оновлює рекорди і чи буде криптовалюта ще дорожчати

Огляд криптовалют: Чому біткоін оновлює рекорди і чи буде криптовалюта ще дорожчати

Біткоін з кінця квітня почав демонструвати активне зростання зі щоденними ціновими рекордами. Аналіз ринку

Огляд криптовалют: Чому біткоін оновлює рекорди і чи буде криптовалюта ще дорожчати
Фото pixabay.com

Однією з головних причин активного зростання біткоін стали повідомлення з Японії, де з початку квітня дозволені будь-які операції з криптовалютами.

Криптотрейдер та головний ідеолог bitup.io Кір Келевра в коментарі Mind зазначив, що ще однією критичною новиною став намір SEC (Securities and Exchange Commission – Комісія з цінних паперів США, американський регулятор валютного та фондового ринків) переглянути своє рішення щодо ETF-фонду братів Уінклвосс, під час розгляду апеляції 15 травня.

За його словами, це й стало головною причиною консолідації з 12 травня. Раніше SEC відмовила в реєстрації біткоін-фонду (ETF), що торгується на біржі, у результаті чого вартість біткоіну в березні зазнала серйозного струсу.

«Крім перерахованих вище подій, які блискавично впливають на силу попиту й пропозиції біткоіна, вийшла низка інших новин, які глобально формують позитивний фон в економіці криптовалют», – наголошує Келевра.

А саме:
• заяви на державному рівні в Австралії, Індії, Мексиці, Гонконгу щодо легалізацію біткоін;
• зниження у Південній Кореї вимог до капіталу для компаній – одержувачів криптовалюти біткоін;
• біткоін може стати офіційним способом розрахунку на Антигуа і Барбуда;
• Intel представила власну платформу для обміну цифровими активами;
• декілька штатів США (Вермонт, Арізона та ін.) розглядають на рівні штату законопроект про управління біткоінами, паралельно з цим уряд США виділив $2,25 млн на розробку блокчейн-додатків;
• уряд Франції має намір проводити дослідження блокчейну з метою оцінки ефективності його застосування в державному секторі.

Ціна біткоіну на топ-5 бірж станом на 15 травня 2017 року, 18:00

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €1581,65 $1744,83 $1726,39 ¥206301 ₴45520,0 

Технічний аналіз. Ситуація на денному графіку виглядає наступним чином:

У економіці криптовалют сформувався позитивний фон

«Після невеликої чотириденної консолідації ціни на рівні $1420 1 травня на графіку з'явилася ознака сили – бар із закриттям під хай до $1533. 4–5 травня ринок продемонстрував попередні продажі на обсягах, проте вони були абсорбовані протягом наступних трьох днів з встановленням нового цінового максимуму і продовженням висхідного тренду», – пояснює криптотрейдер.

На 15 травня годинний графік чітко демонструє ретест цінового рівня $1676, що дає можливість короткострокового руху з метою по $1850–1880.

У економіці криптовалют сформувався позитивний фон

«Подальші входи можуть з'являтися або на черговому ретесті всередині існуючого діапазону, або після виходу за рівень $1900 на тлі позитивних новин, які очікуються цього тижня», – прогнозує Кір Келевра.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті