«Нафтогаз України» погасив кредит ЄБРР на $300 млн

«Нафтогаз України» погасив кредит ЄБРР на $300 млн

Кредитні кошти були залучені у липні-вересні 2016 року

«Нафтогаз України» погасив кредит ЄБРР на $300 млн
Фото RoyalDutchShell

«Нафтогаз» погасив позику в рамках другого раунду використання коштів за поновлювальною кредитною лінією ЄБРР.

Протягом липня-вересня 2016 року НАК повністю використав доступні кошти за кредитом у розмірі $300 млн. Виплати процентів та повернення кредиту відбулися вчасно, запевняє прес-служба держкомпанії.

«Кредит ЄБРР не лише надає нам можливість отримувати дешевий ресурс для закупівлі газу перед опалювальним сезоном, а й відіграє важливу роль у просуванні реформ в енергетичному секторі», – підкреслив Андрій Коболєв, голова правління «Нафтогазу».

Кредитна лінія ЄБРР у $300 млн була відкрита у жовтні 2015 року та призначена для закупівлі газу на західному кордоні України. Позика ЄБРР є поновлювальним кредитом на три роки. Протягом цього терміну НАК може погашати та знову позичати кошти у межах цієї суми, щоб профінансувати авансові закупівлі газу.

Під час першого раунду використання коштів кредиту від ЄБРР «Нафтогаз» закупив 1,7 млрд куб. м газу на опалювальний сезон 2015-2016 років.

Всього в рамках другого раунду використання коштів кредиту ЄБРР в Україну надійшло 1,8 млрд куб. м газу. При цьому «Нафтогаз» частково фінансував договори, укладені за результатами процедур закупівлі за кредитні кошти ЄБРР, за власний рахунок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло