Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Україна ввела санкції проти російських постачальників антрациту

Україна ввела санкції проти російських постачальників антрациту

Проти компаній введені санкції строком на три роки

Україна ввела санкції стосовно ТОВ «ТД Антрацит» (Ростовська обл.), ТОВ «Русский антрацит» (Ростов-на-Дону). Відповідний пункт міститься в додатку до рішення РНБО України від 28 квітня, введеного в дію указом президента України №133 / 2017 від 15 травня, передає БізнесЦензор.

Крім того, санкції введені відносно виробничо-комерційної фірми «Східний Донбас» (Ростов-на-Дону).

Відносно цих компаній на три роки припиняються економічні та фінансові зобов'язання, обмежуються торгові операції на території України, припиняється транзит їхніх ресурсів.

Також указом президента продовжені санкції відносно ще ряду вугільних компаній, переважно зареєстрованих в Ростовській області.

Нагадаємо, компанія «ДТЕК» розширила поставки російського вугілля зі своїх ростовських шахт на українські теплоелектростанції.

Нагадаємо, президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Згідно з указом розширено персональні спеціальні економічні санкції на 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. У санкційному списку – ряд російський відомих IT-компаній і пов'язаних з ними українських юросіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті