Рада ввела штраф за використання георгіївської стрічки

Рада ввела штраф за використання георгіївської стрічки

Правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів

Верховна Рада заборонила виготовлення і публічне використання георгіївською (гвардійської) стрічки і ввела за це адміністративну відповідальність. За закон №2987 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївською (гвардійської) стрічки» на пленарному засіданні у вівторок проголосувало 238 народних депутатів, передає Інтерфакс.

Відповідно до закону, публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки або її зображення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, які містять її зображення.

Якщо дані дії здійснені повторно протягом року після притягнення до адміністративної відповідальності, то вони тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією георгіївської стрічки, або предмета, який містить її зображення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло