Рада ввела штраф за використання георгіївської стрічки
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Рада ввела штраф за використання георгіївської стрічки

Правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів

Верховна Рада заборонила виготовлення і публічне використання георгіївською (гвардійської) стрічки і ввела за це адміністративну відповідальність. За закон №2987 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївською (гвардійської) стрічки» на пленарному засіданні у вівторок проголосувало 238 народних депутатів, передає Інтерфакс.

Відповідно до закону, публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки або її зображення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, які містять її зображення.

Якщо дані дії здійснені повторно протягом року після притягнення до адміністративної відповідальності, то вони тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією георгіївської стрічки, або предмета, який містить її зображення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло