Мобільні платежі зростуть у 2017 році завдяки сканеру відбитків пальців

Мобільні платежі зростуть у 2017 році завдяки сканеру відбитків пальців

У 2017 році обсяги біометричних платежів досягнуть $2 млрд

Мобільні платежі зростуть у 2017 році завдяки сканеру відбитків пальців
Фото pixabay.com

Кількість мобільних платежів з використанням біометричної аутентифікації зросте до $ 2 млрд в 2017 році. Такий прогноз зробила компанія Juniper Research, яка дослідила, що мобільні платежі зростуть завдяки все більшій доступності сенсорів для сканування відбитків пальців на смартфонах, повідомляє Information Age.

Кількість мобільних платежів, здійснених з використанням біометричних даних, цього року зросте майже до $2 млрд, тоді як у 2016 році вона становила $600 млн, йдеться в новому дослідженні компанії Juniper Research. Незважаючи на те, що каталізатором зростання таких платежів стала система Apple Pay, інші платіжні системи, такі як Android Pay і Samsung Pay, все частіше пропонують рішення для аутентифікації, що використовують біометричні дані. Крім того, платіжна система Alipay, що належить китайському гіганту електронної комерції Alibaba, активно розширюється в США.

Очікується, що в 2017 році близько 60% моделей смартфонів будуть постачатися з такими сенсорами, що сканують відбиток пальця, і китайські виробники впровадять їх у моделі телефонів середнього класу. Крім того, сприятиме зростанню мобільних платежів впровадження альтернативних біометричних способів ідентифікації особистості. Наприклад, в цьому році Mastercard запустить рішення Identity Check Mobile, в народі відоме як «селф-платіж». Воно дозволяє користувачам сканувати свої відбитки пальців або підтверджувати транзакцію за допомогою селфі. Є також додатки, які ідентифікують клієнта за допомогою сканування райдужної оболонки ока.

Біометрія починає широко застосовується в різних сферах товарів і послуг. Відкрити рахунок в банку HSBC можна за допомогою своєї фотографії. Китай за допомогою технології розпізнавання обличчя бореться з дрібними злодюжками, а в банку Barclays клієнти можуть підтвердити свою особистість за допомогою голосової ідентифікації.

Крім того, все ширше біометрію практикують авіакомпанії. British Airways впроваджує технологію розпізнавання облич в лондонському аеропорту Хітроу, а Delta займеться тим же влітку в американському аеропорту Сент-Пол в Міннеаполісі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло