Ryanair запустив продаж квитків на рейси зі стикуванням

Ryanair запустив продаж квитків на рейси зі стикуванням

Мінімально допустимий час стикування між рейсами 150 хвилин, максимальний - 6 годин.

Лоукостер Ryanair офіційно запустив продаж квитків на свої рейси зі стикуванням. Про це повідомляє avianews.com.

На даний момент пересадки доступні через римський аеропорт «Фьюмічіно». У разі, якщо пасажир подорожує з багажем, його речі будуть зареєстровані до кінцевої точки маршруту і перевантажені у «Фьюмічіно» службами аеропорту.
Мінімально допустимий час стикування між рейсами Ryanair в рамках єдиного бронювання становить 150 хвилин, максимальний – 6 годин.

Квитки, куплені на рейси Ryanair зі стикуванням в рамках єдиного бронювання, дорожче двох квитків, куплених окремо. Залежно від напрямку сума переплати може становити 8-15 євро в одну сторону.

Однак за квитками зі стиковками в рамках єдиного бронювання Ryanair буде відповідати за збереження пересадки.

У разі, якщо перший рейс буде відмінено або запізниться, авіакомпанія перебронює мандрівника на наступний рейс або доставить в початковий пункт подорожі і поверне гроші.

Також пасажири зможуть пропускати сегменти перельоту в рамках свого бронювання, при цьому наступні перельоти, на відміну від практики класичних авіакомпаній, через неявку на рейс скасовуватися не будуть.

Нагадаємо, 15 березня один із найбільших європейських лоукостів – компанія Ryanair – оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень. Ірландський лоукостер зміг домовитися з аеропортом Бориспіль про співпрацю.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло