Акції Райффайзен Банку Аваль обвалилися на 20%

Акції Райффайзен Банку Аваль обвалилися на 20%

Падіння акцій банку вплинуло на індекс біржі

Індекс UX «Української біржі» 16 травня обвалився на 6,34% через падіння акцій Райффайзен Банку Аваль на 19,9%. Про це пише FinClub.

Акціонери Райффайзен Банку Аваль на зборах 25 квітня ухвалили рішення направити на виплату дивідендів власникам простих акцій 3,629 млрд гривень. Перед цим рішенням у березні-квітні акції банку дорожчали.

15 травня було визначено датою формування переліку осіб, які мають право на отримання дивідендів. Тому 16 травня акції подешевшали, оскільки в їх вартості вже не були закладені дивідендні виплати.

Розмір дивідендів на одну акцію становить 5,901 копійок. Акції Райффайзен Банку Аваль у вівторок подешевшали на 4,969 коп.

Нарахування дивідендів відбудеться до 24 травня, виплата – до 25 жовтня. Фізособи заплатять ПДФО в розмірі 5% і військовий збір 1,5%.
Решта акцій індексного кошика подорожчали: Центренерго (+ 1,97%), «Мотор Січ» (+ 1,75%), «Донбасенерго» (+ 0,75%), «Укрнафта» (+ 0,67%).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло