Кабмін пропонує підвищити соцстандарти з 1 жовтня замість 1 грудня

Кабмін пропонує підвищити соцстандарти з 1 жовтня замість 1 грудня

За словами Володимира Гройсмана, кошти для цього у держави є

Соціальні стандарти в Україні можуть бути підвищені з 1 жовтня 2017 року. Мінімальна потреба Пенсійного фонду на цей рік – 11,2 млрд грн на здійснення пенсій і ще 880 млн грн на підвищення соціальних стандартів. Загалом – 12 млрд грн.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів у середу, 17 травня.

«Ми порахували і побачили, що можемо перенести підвищення соціальних стандартів з 1 грудня на 1 жовтня, – зазначив він. – Ми вже забезпечили за чотири місяці надходження до пенсійного фонду 7,9 млрд грн. Очікуємо, що до кінця року надійдуть ще 4 млрд грн і будуть спрямовані на виплату цих 12 млрд грн. Тобто кошти на 1 жовтня у нас уже є».

Нагадаємо, Володимир Гройсман до того ж зауважив, що на реалізацію проекту осучаснення пенсій у 2018 році буде необхідно 30,66 млрд грн.

«У 2018 році це [осучаснення пенсій] буде коштувати 30 млрд грн. Додаткових 30 млрд грн, які ми дамо українським пенсіонерам», – сказав прем'єр під час засідання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло