В усіх без винятку районах Тернопільщини планують збудувати каналізаційні очисні споруди

В усіх без винятку районах Тернопільщини планують збудувати каналізаційні очисні споруди

Керівництво області до кінця 2020 року планує повністю вирішити проблему

17 травня під час засідання круглого столу «Екологічні проблеми Тернопільської області та шляхи їх розв’язання» очільники області обговорили екологічну ситуацію на Тернопільщині.

Як повідомив начальник управління екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації Орест Сінгалевич, стосовно нормативної очистки водних об’єктів в області спостерігається відносно позитивна динаміка. За його словами, проектування та будівництво каналізаційних очисних споруд заплановано в усіх без винятку районах області.

«У відкриті водойми Тернопільщини скидається понад 30 млн кубометрів у рік. Із них нормативно очищені – понад 17 млн кубометрів, нормативно чисті 11 млн кубометрів. Забруднені – 2 млн кубометрів, що становить 7,5%. Така позитивна динаміка формується завдяки очисним спорудам, що ефективно функціонують в обласному центрі», – зазначив Орест Сінгалевич.

За умови збереження позитивної динаміки, як зазначив Орест Сінгалевич, «до кінця 2020 року ми зможемо повністю вирішити проблему нормативної очистки зворотних вод, проблема якої особливо гостро відчувається у період маловоддя».

Вагоме значення, на його переконання, має й виховання менталітету українців, формування у них нового типу екологічної свідомості.

Нагадаємо, 17 травня Прокуратура Львівської області заявила про відкриття кримінального провадження за фактом порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним захворюванням і масовим отруєнням внаслідок невивезення відходів зі Львова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло