Міненерго забрало в Курченка перевалку скрапленого газу

Міненерго забрало в Курченка перевалку скрапленого газу

Рішення передати перевалку в управління УПЕК було прийнято Приморським районним судом Одеської області 10 травня

Перевалка скрапленого газу, що належить Сергію Курченку, передана в управління державної Української паливно-енергетичної компанії. Про це йдеться в наказі Міненерго від 18 травня, повідомляє Liga.net.

Комплекс з перевалки скрапленого газу в Ренійському порту Одеської області належить ТОВ «Лагуна-Рені».

Згідно з указом, рішення передати перевалку в управління УПЕК було прийняте Приморським районним судом Одеської області 10 травня цього року. В судовому реєстрі рішення суду поки недоступне.

Українська паливно-енергетична компанія була створена Міністерством енергетики та вугільної промисловості на початку цього року.
Її керівником значиться Микола Гандзюк, якого «Економічна правда» пов'язувала з львівським підприємцем, екс-співвласником групи WOG Петром Димінським. Димінський продав свою частку в паливному бізнесі WOG на початку цього року.

ТОВ «Лагуна-Рені» володіє невеликим комплексом з перевалки скрапленого вуглеводневого газу. Компанія з 2012 року належить Сергію Курченку. Після втечі бізнесмена до Росії перевалка припинила діяльність.

Нагадаємо, Вищий господарський суд 24 квітня відмовив Національному банку в скасуванні арешту нафтобази в Херсоні, що належить біглому олігарху Сергію Курченку. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло