Українець створив альтернативу «ВКонтакте»

Українець створив альтернативу «ВКонтакте»

Новий додаток дозволяє слухати музику у Facebook

Українець створив альтернативу «ВКонтакте»
Фото: pixabay.com

Український програміст Дмитро Андрєєв презентував додаток, який дозволяє прослуховувати музику у Facebook. Про це розробник програми повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Плагін дозволяє слухати музику з особистого облікового запису Spotify прямо в соцмережі.

«Можна довго нити з приводу супер-зручного (немає) плеєра ВКонтакте, а можна за пару годин інтегрувати куди більш класний і легальний плеєр у Facebook», – написав він.

Плагін Facebook Spotifier дозволяє слухати музику з особистого облікового запису Spotify прямо в Facebook. Відповідно, для цього спочатку потрібно створити сторінку в Spotify. Для тих, хто ностальгує за заблокованим «ВКонтакте», є опція, яка дозволяє зробити інтерфейс Facebook більш схожим на інтерфейс ВК.

Додаток поки працює тільки в браузері Google Chrome, але розробник обіцяє, що найближчим часом він буде доступним для Firefox і Opera.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Указ набув чинності у день опублікування.

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, «Яндекс», «ВКонтакте» та «Одноклассники», а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, «НТВ Плюс», РБК, ТНТ, «Первый канал».

Загалом у списку санкцій України – 1228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Оператори мобільного зв'язку «Київстар», Lifecell та «Vodafone Україна» розпочали роботи з блокування російських сайтів, що потрапили під санкції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло