lifecell і «Тріолан» повністю заблокували доступ до російських сайтів, що потрапили під санкції

lifecell і «Тріолан» повністю заблокували доступ до російських сайтів, що потрапили під санкції

Доступ до відповідних ресурсів відключений вранці 19 травня

Мобільний оператор lifecell і телеком-провайдер «Тріолан» повністю заблокували доступ користувачів до російських сайтів, які потрапили під санкції.

Як повідомили в прес-службі lifecell, доступ до відповідних ресурсів був відключений вранці 19 травня, передає «Інтерфакс».

Нагадаємо, 16 травня президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». 

До санкційного списку внесено 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. Зокрема, туди потрапили популярні соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники». Доступ має бути заблокований і до сервісів «Яндекса»та Mail.Ru Group.

Згодом НКРЗІ розповсюдила повідомлення, згідно з яким відмова від виконання указу президента про блокування підсанкційних російських інтернет-ресурсів може тягнути за собою цивільну, адміністративну та навіть кримінальну відповідальність «відповідно до закону». 

Як повідомив в коментарі журналістам гендиректор «Тріолана» Вадим Сидоренко, компанія вирішила не чекати рекомендацій щодо можливих варіантів закриття доступу і вирішила діяти методами, які є в наявності у провайдера.

«О 10:00 п'ятниці ми закрили доступ до всіх ресурсів, які були в списку санкцій», – констатував Сидоренко.

lifecell – третій за розміром оператор мобільного зв'язку в Україні. Його активна абонентська база до кінця І кварталу 2017 року нараховувала близько 8,9 млн абонентів.

«Тріолан» – телекомунікаційний провайдер, заснований в 2008 році. Працює в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Сумах, Полтаві, Запоріжжі, Рівному. Кількість клієнтів провайдера становить близько 300 000.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло