General Motors припинить виробляти авто для Індії

General Motors припинить виробляти авто для Індії

Компанія розпочала масштабну реструктуризацію бізнесу

Автовиробник General Motors (GM) оголосив, що припинить виробництво автомобілів для індійського ринку до кінця 2017року.

Про це повідомляє BBC

Фірма, яка продає свою марку Chevrolet в Індії, заявила, що продовжить надати послуги з технічного обслуговування. А також повідомила, що її завод у місті Махараштра продовжить виробляти автомобілі для зарубіжних ринків, головним чином для центральних та південноамериканських регіонів.

GM оголосив про аналогічні плани щодо ринків південної та східної Африки в рамках своєї глобальної реструктуризації бізнесу.

Американський виробник планує припинити продаж автомобілів у Південній Африці та продасть виробничий бізнес Isuzu Motors. Крім того, Isuzu також придбає 57,7% своїх акцій у Східній Африці, таким чином отримає адміністративне управління. Фірма прагне значно зекономити завдяки таким крокам.

«В результаті цих дій GM розраховує реалізувати цьогорічну економію у розмірі близько $100 млн і отримати у ІІ кварталі 2017 року близько $500 млн», – зазначається у повідомленні.

Оголошення GM з’явилось на фоні прогнозів, що Індія стане третім за величиною автомобільним ринком світу до 2020 року. І фірма покладає великі сподівання на експорт із Індії.

«В Індії наш експорт збільшився втричі за останній рік, і це залишиться нашим пріоритетом в майбутньому», – сказав президент GM Стефан Якобі.

GM планувала інвестувати в Індію $1 млрд, щоб збільшити свою присутність на внутрішньому ринку, однак протягом року, який завершився у березні-2017, її продажі впали на 1%.

«Ми виявили, що збільшення інвестицій, необхідних для широкого і гнучкого портфелю продуктів, не забезпечить домінуючу позицію або довгостроковий прибуток на внутрішньому ринку», – додав Якобі.

Нагадаємо, GM раніше оголосив про продаж свого європейського підрозділу Opel. Ця угода має вивести компанію на новий рівень конкурентності на переповненому ринку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло