Лічені дні до «безвізу»: вісник ЄС опублікував рішення про безвізовий режим

Лічені дні до «безвізу»: вісник ЄС опублікував рішення про безвізовий режим

Громадяни України зможуть в'їжджати в країни Євросоюзу з 11 червня

Лічені дні до «безвізу»: вісник ЄС опублікував рішення про безвізовий режим
Фото УНIАН

«Офіційний журнал» Євросоюзу опублікував законодавчий акт щодо візової лібералізації для українців. 

Згідно з документом, Україну буде виключено із списку країн, у громадян яких має бути віза для перетину кордонів з ЄС, і буде внесена до списку держав, на громадян яких ця вимога не діятиме.

Безвізовий режим набере чинності через 20 днів після офіційної публікації в «Офіційному журналі» ЄС. Режим буде діяти тільки для власників біометричних паспортів, виданих Україною за стандартами Міжнародної організації цивільної авіації.

Вважається, що Україна виконала всі умови, викладені у Плані дій щодо лібералізації візового режиму, який було представлено уряду України в листопаді 2010, і тому відповідає необхідним критеріям  для того щоб звільнити своїх громадян від необхідності мати візу для перетину кордону з країнами ЄС. Безперервне виконання Україною цих критеріїв, особливо боротьби з організованою злочинністю та корупцією, буде контролюватись уповноваженою Комісією.

Дія режиму не поширюється на Великобританію та Ірландію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло