Бориспіль ще не домовився з Ryanair

Бориспіль ще не домовився з Ryanair

Міністерство інфраструктури повинно внести зміни в регуляторній базі, щоб нові перевізники змогли літати в Україну

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт Бориспіль» продовжує вести переговори про спільну роботу з провідною європейською лоукост-авіакомпанією Ryanair. Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна розповів директор аеропорту Павло Рябікін.

«На сьогодні переговори тривають. Ми окреслили нагальні проблеми і розбили їх на дві частини – технологічна, яка полягає в їх обслуговуванні на території Борисполя, і фінансово-організаційна – наші ставки зборів, які їм доводиться платити», – сказав Рябікін.
За його словами, підхід авіакомпаній був у тому, що вони хочуть низьку фіксовану суму зборів, і не більше, а аеропорт пояснив їм, що регулювання передбачає диференційований показник від злітної маси, інші речі.

«Ми визначили, що для стимулювання нових напрямків нам необхідно знизити ті ставки, про які ми говорили. Міністерству дали чіткі показники, що повинно бути змінено в регуляторній базі, щоб нові, зокрема бюджетні, перевізники, змогли літати в Україну і пропонувати тут свої послуги», – зазначив Рябікін.

Тим часом, на його думку, розроблена аеропортом система знижок буде цікава і базовому перевізнику, і всім іншим.

«Самі переговори – це робочий момент, постійні контакти. Для мене важливість цього питання не в самому приході Ryanair, а в передумовах для подальшої роботи будь-яких нових авіакомпаній», – констатував він.

Говорячи про роботу інших бюджетних авіакомпаній в Україні та в Борисполі, Рябікін зазначив, що «поки що немає когось, хто міг би базуватися тут і літати, як Wizz Air».

Нагадаємо, 15 березня один із найбільших європейських лоукостів – компанія Ryanair – оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло